لطفا قبل از سفارش با شماره تلفن 09197661336 تماس حاصل نمایید

خبر : نمایندگی آموزش نرم افزارها شرکت خاتم توس

كد خبر    :  841
  مدير
تاريخ خبر :  1393/10/22 - 19:37:53
نمایندگی آموزش نرم افزارها شرکت خاتم توس به نام خدا گروه مهندسی خاتم توس فعالیت خود را به عنوان یکی از پيشگامان صنعت تولید نرم افزار در زمینه های مالی و حسابداری و کودکان و نرم افزار های عمومی با کیفیت بالا از سال 1382 بصورت حرفه ای آغاز نموده است . ...................................................................................................................................... گروه مهندسی خاتم توس همواره سعي كرده با پراکندگی مناسب نمایندگی ها زمينه مناسبي براي دسترسي متقاضيان ايجاد نمايد تا کلیه متقاضیان خرید نرم افزارهای شرکت، به سهولت امکان تهیه نرم افزارها و دریافت خدمات پشتیبانی را داشته باشند. این شرکت در راستای تکمیل شبکه نمایندگیهای فروش و آموزش و پشتیبانی خود در سراسر کشور در شهرهایی که فاقد نمایندگی باشد نمایندگی فعال فروش و آموزش و پشتیبانی می پذیرد.

نمایندگی آموزش نرم افزارها شرکت خاتم توس

 به نام خدا

گروه مهندسی خاتم توس  فعالیت خود را به عنوان یکی از پيشگامان صنعت تولید نرم افزار در زمینه های مالی و حسابداری و کودکان و نرم افزار های عمومی  با کیفیت بالا از سال 1382 بصورت حرفه ای آغاز نموده است .
......................................................................................................................................
گروه مهندسی خاتم توس همواره سعي كرده با پراکندگی مناسب نمایندگی ها زمينه مناسبي براي دسترسي متقاضيان ايجاد نمايد  تا کلیه متقاضیان خرید نرم افزارهای شرکت، به سهولت امکان تهیه نرم افزارها و دریافت خدمات پشتیبانی را داشته  باشند. این شرکت در راستای تکمیل شبکه نمایندگیهای فروش  و آموزش و پشتیبانی خود در سراسر کشور در شهرهایی که فاقد نمایندگی باشد نمایندگی فعال فروش  و آموزش و پشتیبانی می پذیرد.

 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي